cover

Chcem získať eBook zadarmo

Kategórie

Produkty

Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

InfolinkaInfolinka: (Po-Pi: 8:00 - 16:30)
0948 288 378

Kariéra

Internetový obchod Best2buy.eu získal silnú pozíciu na trhu a obľubu u zákazníkov najmä vďaka ľuďom, ktorí tvoria jeden tím. Ponúkame široký výber pracovných príležitostí, z ktorých si vyberú nie len manažéri a špecialisti, ale aj absolventi a ľudia s menšími pracovnými skúsenosťami. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho tímu. Chcel-a by si sa zúčastniť dynamického vývoja a stať sa spoločne s nami lídrom v predaji cez internet v Slovenskej republike? Otvorené dvere má u nás každý, kto si myslí, že by sa u nás uplatnil a prispel svojim dielom k spoločnému úspechu. V prípade vášho záujmu nás kontaktujte.

Volné pracovné miesta

Obchodný zástupca

Miesto práce: Komárno
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, polovičný úväzok, práca na živnosť
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat (brutto): dohodou (bližšie informácie na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- telefonická komunikácia s aktuálnymi a novými zákazníkmi
- poskytovanie informácií a riešenie otázok zákazníkov
- práca v databázovom systéme Best2Buy
- neustále zlepšovanie hovorovej komunikácie

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- nefinančné benefity
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- mimopracovné a voľnočasové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovného človeka, ktorý sa rád učí nové veci, rád komunikuje a rieši požiadavky zákazníkov, vie pracovať s PC ale predovšetkým vie sa predať. Nedávame benefity, ktoré nepotrebujete. Ponúkame možnosť si slušne zarobiť.

Pracovná doba: PO - PIA
od 8,00hod - do 16,30hod

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Maďarský jazyk - výhodou
Anglický jazyk - výhodou
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikatívnosť,
- plynulý a bezchybný rečový prejav,
- bezchybný pravopis,
- ochota pomáhať zákazníkom po telefóne,
- ochota učiť sa nové veci,
- pozitívny prístup k práci,
- zodpovednosť,
- samostatnosť
- základné počítačové zručnosti,
- schopnosť tímovej práce,
- odolnosť voči stresu,
- zodpovednosť a dôslednosť